Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hodonín

11. 4. 2011

Tuto sobotu bojovali krnovští zápasníci na turnaji v Hodoníně. Turnaje se zúčastnilo 120 závodníků z 13 tuzemských a zahraničních oddílů. V mladší přípravce, ve váhové kategorii do 20 kg, se na prvním místě umístil Michalec Tomáš, který prošel všemi utkáními naprosto suverénně a s přehledem. Díky tomu byl Tomáš zaslouženě vyhlášen nejtechničtějším zápasníkem turnaje v kategorii mladších přípravek. Na místě třetím v této váhové kategorii se umístil Dočkal Pavel.

Ve váhové kategorii do 36 kg   vybojoval druhé místo Hambálek Tomáš. Na místě třetím ve váze do 36 kg skončil Worek Ondřej.

V kategorii starších přípravek si vybojoval po dramatickém finálovém boji první místo Šifalda Radek, který zápasil ve váze do 36 kg. Ve váze do 38 kg velice dobře zazápasil a první místo si vybojoval Zámarský Tomáš. Na místě druhém skončili Dedek Jiří ve váze do 50 kg a Worek Adam ve váze do 62 kg.

V kategorii mladších žáků do 44 kg perfektně zazápasil Fabián Tomáš, krerý vybojoval čtyři vítězná utkání ve kterých nedal svým soupeřům šanci a vybojoval si tak první místo. Ve váze do 48 kg zápasil Hilgert Ondřej, který s přehledem vybojoval první místo a pomohl tím krnovskému oddílu k pěknému třetímu místu v celkovém hodnocení družstev. 

           

* * *

 

Krnovský zápasník Matouš Morbitzer  bojoval tuto sobotu v dresu reprezentace ČR na turnaji OH nadějí v Budapešti, kde vybojoval pěkné třetí místo.

           

 

Dále bychom chtěli pozvat všechny příznivce tohoto sportu na Velkou cenu Krnova  v zápase řeckořímském, která se bude konat 30.4.2011. Účast na turnaji přislíbil hejtman severomoravského kraje Jaroslav Palas a zástupci oddílů Polska a Slovenska.