Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komárno

12. 9. 2011

V sobotu 10.9 zahájili krnovští zápasnici podzimní část sezóny v Komárně na mezinárodním turnaji žáků a kadetů v zápase řecko-římském. Kromě domácích slovenských oddílů se turnaje zúčastnili pozvané oddíly s Čech, Maďarska a Ukrajiny. Zvlášť zápasníci z Maďarska a Ukrajiny udávali kvalitu turnaje. Krnovští mladí zápasníci ukázali, že o prázdninách nezaháleli a že jejich společné soustředění s polskými a slovenskými zápasníky je dobře připravilo na podzimní boje. Výprava 5 zápasníků z Krnova vybojovala i na tak kvalitně obsazeném turnaji čtyři zlaté a jednu stříbrnou medaili.

V kategorii ml. žáků vybojovali zlaté medaile Radek Šifalda (39 kg), Tomáš Fabián (48 kg), Ondřej Hilgert (52 kg) a Ondřej Dadák (62 kg).

Stříbrnou medaili přidal mezi kadety Dan Indruch (76 kg), který ve finále po dramatickém boji prohrál těsně s maďarským reprezentantem o jediný bod.

Na příští víkend přijali krnovští zápasníci pozvání na další kvalitně obsazený turnaje tentokrát v Praze, kde budou bojovat o pohár ministra vnitra.