Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lidice 2011 a memoriál W.Zarzyckiego

23. 5. 2011

Tento víkend se krnovští zápasnici zúčastnili hned dvou turnajů. První turnaj "Lidice 2011" se konal již tradičně v Kladně a zúčastnilo se ho 315 zápasníků ze 23 oddílů z Čech, Slovenska, Polska, Německa, Belgie, Dánska a Itálie.Tento prestižní turnaj mládeže je v České republice považován za největší a medaile z něj jsou o to cennější. Krnovský oddíl ani letos nepřijel z prázdnou a mladí krnovští zápasníci přivezli 7 medailí.

Zlaté medaile vybojovali mezi žáky Ondřej Dadák (56 kg), Roman Chalupa (70 kg) a v přípravce Marek Pokuta (54 kg). Stříbrné medaile získal mezi žáky Tomáš Fabian (44 kg), v kadetech Dan Indruch (74 kg) a v přípravce Radek Šifalda(36 kg). Bronzovou medaili přidal v žácích Ondřej Hilgert (48 kg).
Druhým turnajem byl memoriál W.Zarzyckiego, který se konal v Polskem městě Kedzierzyn-Kožle. Ani mezi padesáti polskými zápasníky se skupinka tří krnovských borců neztratila a i oni si domů přivezli medaile.

V kadetech startoval Stanislav Berkovec(69 kg), a i když je věkem ještě žák, přesto na turnaji vybojoval krásné třetí místo. Další dvě bronzové medaile v kategorii přípravek získali Ondřej Vybíral (34 kg) a Radek Michna (36 kg).

Další turnaj, který čeká krnovské nejmladší zápasníky, je domácí memoriál O.Mrázka, který se bude konat 11.6 v tělocvičně Lokomotivy Krnov