Jdi na obsah Jdi na menu
 


O pohár Ministra vnitra

V sobotu 17. 9 2011 se konal v Praze mezinárodní turnaj talentované mládeže „O pohár Ministra vnitra“ v zápase řecko-římském. Tento prestižní turnaj si nenechali ujít ani krnovští zápasníci, kteří vybojovali v silné konkurenci 158 závodníků pěkné medailové umístění.

Krnovský oddíl reprezentovalo osm krnovských závodníků a z nich si domů dovezlo sedm medailí a jedno čtvrté místo. Nelépe si vedli si vedli Jiří Dedek v kategorii přípravek ve váze do 58 kg a Marek Pokuta, který bojoval v kategorii mladších žáků ve váze do 57kg. Oba si dovezli domů zlato.

Na druhém místě se umístil Tomáš Zámarský v kategorii mladších žáků a Ondřej Dadák v žákovské kategorii do 66 kg.

Třetí místa vybojovali Radek Šifalda (přípravka do 37 kg), v kategorii žáků Tomáš Fabián ve váze do 47 kg a Ondřej Hilgert ve váhové kategorii do 53 kg.

Po pěti těžkých a vyčerpávajících utkáních skončil na nepopulárním čtvrtém místě Radim Sedláček, který zápasil v žákovské kategorii a váze do 59 kg. Tento turnaj patřil k sérii přípravných turnajů před Mistrovstvím ČR mladších žáků, které se bude po mnoha letech konat počátkem listopadu v Krnově.