Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trenčín

23. 3. 2011

V sobotu (26.2.2011) bojovali krnovští zápasníci na Slovenku. Jeli změřit své síly se zahraničními závodníky do Trenčína. Turnaj byl velmi kvalitně obsazen, dokonce přijeli i zápasníci z Rumunska.

V kategorii žáků si nejlépe vedli a první místo vybojovali v hmotnostní kategorii do 42 kg Ondřej Hilgert, a ve váze do 66 kg Stanislav Berkovec. Oba borci zápasili s přehledem a předvedli pěkné technické akce. Zaslouženě si vybojovali příčku nejvyšší.

Na místě třetím, ve váhové kategorii do 42kg, se umístil Tomáš Fabián, který vybojoval tři vítězství a utrpěl jednu porážku. Nedařilo se Romanu Chalupovi ve váze do 66 kg, který si v těžkém utkání s rumunským závodníkem poranil rameno a toto utkání ani turnaj nedokončil.
V kategorii přípravek si nejlépe vedl Marek Pokuta (váha do 52kg), který tradičně podal skvělý výkon a všechny své soupeře porazil a získal tak první místo. V té samé kategorii zápasil i Jiří Dedek, kterému na začátku turnaje tréma svazovala ruce. Naštěstí s přibývajícími utkáními opadla a Jirka si nakonec vybojoval třetí místo. Ve váze do 60 kg zápasil Adam Worek, který skončil na nepopulárním 4.místě.
V hodnocení oddílů krnovští zápasníci skončili na pěkném třetím místě