Jdi na obsah Jdi na menu
 


Velká cena Hodonína

25. 3. 2012

Další medaile přivezli z Hodonína nejmladší zápasníci, kde se 10. 3 uskutečnil jeden z největších turnajů v kategorii přípravek a mladších žáků. Velké ceny Hodonína se zúčastnilo rekordních 190 zápasníků.

Krnovští zápasnici přivezli 5 medailí. Zlatou medaili vybojoval v kategorii nejmladší přípravky Tomáš Michalec (20 kg), který prošel suverénně celým turnajem a všechny své  soupeře porazil na lopatky před časovým limitem. Ve stejné váhové kategorii startoval ještě nejmladší účastník celého turnaje, teprve 5-tiletý Lukášek Zámarský, který se probojoval až do bojů o medaile a i když nakonec skončil, mezi 12 soupeři, na 4. místě, tak se ukázalo, že v krnovském oddíle roste další nadějný zápasník. Další zlaté medaile přidali už zkušení zápasnici Marek Pokuta (56 kg) a Adam Worek (67 kg). Jedinou stříbrnou medaili získal Jiří Dedek (58 kg)a bronzovou medaili přidal Pavel Dočkal (21 kg). Na 4.místě a důležité body pro družstvo vybojovali Matyáš Gerža (29 kg), Šimon Škurek (27 kg), Bolek Dočkal

(22 kg).Tomáš Zámarsky (40 kg) a David Sidopulos (21 kg).

V soutěži družstev získali krnovští zápasníci mezi 23 oddíly krásné 3. místo za družstvem z  Havl. Brodu a domácím Hodonínem.