Jdi na obsah Jdi na menu
 


Velká cena Krnova

15. 5. 2012

28.4. se konala v tělocvičně TJ LOKO Krnov VELKÁ CENA KRNOVA. Tento turnaj byl vybrán a zařazen Svazem zápasu České republiky, jako ligový turnaj družstev žáků ČR ve kterém zápasí i krnovský oddíl.

Turnaje se zúčastnily oddíly ze Slovenska a Polska.

V celkovém hodnocení družstev žáků krnovští zápasníci skončili na druhém místě, na vítězné družstvo Čechovického oddílu jim chyběly čtyři body. Bohužel v termínu ligy zápasil reprezentant ČR Stanislav Berkovec v Poznaňi a nemohl tak pomoci svému oddílu.

Standa v zahraničí opět ukázal své kvality a skonči na pátém místě, když v boji o bronz prohrál ve třetím rozhodujícím kole o jediný bod s domácím borcem.

Na VELKÉ CENĚ KRNOVA si nejlépe vedli, Ondřej Dadák (72 kg), Tomáš Fabián (53 kg), Marek Pokuta (56 kg) a David Michna (120 kg), kteří se umístila na prvních místech.

Na hezkém druhém místě se umístili Jan Březina (42 kg) a Radim Sedláček (66 kg). Neméně se na skvělém výsledku družstev také podíleli Ondřej Hilgert  (59 kg), Tomáš Nepožitek (66 kg) a Roman Chalupa (80 kg), kteří vybojovali bronz.

 

Náhledy fotografií ze složky Velká cena Krnova 2012